# Kendimizden Eminiz

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

TECRÜBE VE GÜVEN

MEKHUN 2014'ten beri firmalarının dış ticaret operasyonlarını yönetmek ve piyasadan maden temini sağlayarak, otomotiv yedek parça, inşaat, turizm vb alanlarda  ihracatını yapmak amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz kolektif çalışma ruhunun katkısıyla kurulduğu günden bugüne sürekli büyümüş, ihracat hacmi ile sektörde söz sahibi firmalar arasına girmiş ve ülkemize döviz girdisi sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

0 +

OTOMOTİV

0 +

MADEN CEVHER

0 +

YAPI İNŞAAT

0 +

ULUSLARARASI TİCARET

Tecrübemizle her Daim İleri

MEKHUN nitelikli çalışanları, tecrübeli ve eğitimli personeli, ufku açık ve ileriyi görebilen yöneticileriyle hedefleri çerçevesinde yoluna sağlam adımlarla devam eden, üstleneceği sorumlulukların altından kalkabilecek donanım ve bilgi birikimine sahip atılımcı bir şirkettir.

Tüm çalışmalarında uluslararası standartları, sürekli iyileştirmeyi ve yeniliği yakalamayı hedefleyen şirketimiz, ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmayı, kararlılık ve insanlığa saygı ile sürekli büyümeyi sağlamayı misyon ve vizyon olarak benimsemiştir.

Amacımız, ülkemizin doğal kaynaklarını çevreye ve doğaya zarar vermeden en verimli şekilde değerlendirmek ve modern teknolojilerle Türk Dış Ticaretinin ve madenciliğinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde tüm yenilikleri yakından takip edip küresel dünyanın hızına ayak uydurabilmek için buna yönelik girişimlerde bulunmaktayız. Tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve diğer ülkelerle güçlü, sağlıklı ve verimli bir ortaklık sağlamak için güvene ve şeffaflığa dayalı açık ilişkilere ve iletişime büyük değer veriyoruz.